Yardım adsense reklamları aktif değil
#1
mybb altyapısını kullandığım forum sitem daha yeni ve özgün içerik sayısı çok az  bedava hosting ve onun uzantısını kullanıyorum  hosting üzerinden adsense başvurumu önceden aldığım adsense hesabıma bağladım bana şu resimde gördüklerinizi dedi bu arada ingilizce bilmiyorum http://hizliresim.com/kv6XEq bende forum siteme 2 tane adsense reklamı ekledim reklamlar gözükmedi doğal olarak sonra bir kaç gün mail falan gelmedi ve reklamlar aktif olmadı sonra bir kaç gün sonra şu resimde gördüğünüz şey çıktı http://hizliresim.com/go6990 ne yapmalıyım yardım edin !!
Alıntı
#2
reklamların algılanması 24 saat içinde olur diyor eğer olmadıysa siteniz onaylanmadı demektir. bedava domain ve bedava hosting üzerinden bu iş zor açık olan google adsense hesabınızı banlanmasına sebep olabilirsiniz bilginize malum google adsense almak artık çok zor şartları var
Alıntı
#3
merhabalar bende bedava site kullanıyorum. 1ayda adsense onayladı.
Onay almanın en iyi püf noktaları, 
1-tamamen kendi emeğinizle yazılan yazılarınız
2-asla kopyala yapıştır kullanmamak veya altında mutlaka kaynak belirtmek
3-reklamınız onay alırsa, kesinlikle kendiniz tıklamayınız veya aynı ıp modem den baska pc bile olsa tıklamayınız. (çok detaylı inceliyorlar)

.tk alan adımla şuan adsense kaydım var. kendim reklamlara tıklamıyorum. her sayfada 3 den fazla reklam koymak yasak. arka planda reklam koymak otomatik reklam açtırmak. kullanıcıları reklamlara tıklamaya teşvik etmek ve zorlamak ban yedirir s,ze. 

yine söylüyorum. özgün  içerik kendi emeğiniz. cokönemlidir. ilk forumumu açtığımda 50 konu ile kabul edildim.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi