MyBBKursu.Com - MyBB Türkçe Destek Sitesi

Tam Versiyon: MyBBKursu.Com - MyBB Türkçe Destek Sitesi
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Forum Mesajı
Bu forum şu anda kapalıdır. Yönetim kapanma nedenini aşağıda belirtmiştir.

Forum kapalıdır. Son zamanlarda gösterilen emeğe saygısızlık için gerekli önlemler alınacaktır.

Değerli üyelerimiz sizden ricam Türkiye'de mybb bitmesine müsade etmeyin gecelerimi gündüzlerimi katıyorum eklentileri Türkçeye çevirmişim scripti çevirmişim merge sistemi (diğer sistemlerden geçiş) TR çevrilecek. Neden bu vurdum duymazlık bir teşekkür bile konunun altına yazılmıyor eyvallah ettim. Yeri geliyor özel olarak ilgileniyorum hatalarınızı düzeltiyorum. Türkiye'de destek veren diğer mybb siteleri dahil hangisi bu hizmeti doğru düzgün veriyor. Neden bu copyright siliyorsunuz ya da saçma sapan değiştiriyorsunuz. Hiç mi bu kadar hatrımız yok. Üyeler yardım konusu açıyor cevap atıyoruz bi dönüş yapıp ben sorunu çözdüm sağol ya da kendim hallettim demiyor. İşini gören çıkıyor gidiyor. Kuru gürültüye açılmadı bu site bi amacı var.

Gerekli önlemler alınacak. Hala daha bu vurdum duymazlığı görürsem. Bu proje sonlanacak veya tamamen başka bir şekilde uygulanacak.

Bir teşekkürü ya da aktif katılımı çok görüyorsanız size destek vermenin bir amacı kalmıyor bu site hepimizin.

Yaşı kaç olursa olsun kimse çocuk değil 15 yaşında da olsa lise çağındasınız. Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayın. Kimsenin emeğini yok saymayın. Copyright silmeyin Ücretli Satılan Temaları dahil çalmayın warez kullanmayın. Tasarımcı isimlerini linklerini kaldırmayın. Biraz saygınız olsun. Arkanızdan küfür dahil ettirmeyin saygının bittiği yerde üretkenlik paylaşmakta durur.

Sıkıldım artık sert konuşmaktan adam eklentileri alıyor başka sitede yayınlıyor. Kötü söz duymak hakkımı helal etmemek bunları hiç düşünen yok mu.

Bizi izlemeye devam edin. Site Açılışı belli değildir. En az 1 hafta kapalıdır. Bu süre zarfında hem kendiniz için hem bu sitenin geleceği için ben ne yapabilirim diye düşünün footerdeki iletişim bölümünden bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLERDEN BAZILARI

1) Üyelik sisteminde kısıtlamaya gidilecek. TÜM ÜYELERİN SİLİNMESİ GÜNDEMDE. (KARAR AŞAMASINDA) Tekrar üye olmaları gerekebilir.

2) Eklentilere ve diğer meteryallere ulaşmak için bazı bölümlerde konu açmak zorunlu hale gelecek.

3) Tüm konu ve mesajlar tarafımca onaylanmadan aktif hale gelmeyecek.

4) Tüm linklere erişimde reklam sistemi getirilecek.

5) Tüm üyeler forum profilinde kendi sitelerini tanımlayacak

6) Copyright değiştiren silen ve warez tema kullanan çalan bu sitedeki konuları başka sitelerde yayınlayan üyeler karalisteye alınarak süresiz forumdan uzaklaştırılacak.

7) TC Kimlik Onayı ve SMS onayı getirilecek. Artık bir üye sadece bir kez üye olabilecek. Multi üyeliklerinde önüne geçilecektir.

8) Emeğe saygısı olmayan ifşa edilecektir.

9) Her üye forum kurallarıını okuyup kabul etmiş sayılır. İtiraz hakkı bulunmamaktadır.

10) Üyeler yardım konusu açtıklarında belirtilen konu şablonuna uymak zorundadır.

TAKDİR EDERSENİZ Kİ HER SİTE GİBİ BU SİTENİNDE BİR GİDERİ VAR. HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ HARCANAN BİR VAKİT VAR. BEN MyBB iyi yerlere gelsin diye uğraşırken 5-10 şahıs kişilikleri oturmamış birey bile olamamış bu zatlar beni çileden çıkardı.

MyBBKursu.Com

Site Kurucusu

**SaBRoZa**