Konuyu Değerlendir
 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Sponsor Reklam
[1.8] MyBB 1.8.10 Güvenlik ve Bakım Güncellemesi
#1
MyBB 1.8.10 - Güvenlik ve Bakım Güncellemesi - [Versiyon/Sürüm Yükseltme Paketi]

http://www.mybbkursu.com/images/smilies/bilgi.png Güncelleme Bilgisi:


MyBB 1.8.9 ile tanıtılan bazı Javascript tabanlı özellikleri kıran bir sorunu düzeltmek için önceki sürümden sadece üç hafta sonra MyBB 1.8.10'u yayınlamaya karar verdik.

Bu sürümde, 22 adet rapor edilen hata düzeltmesi sağlandı, 5 adet dil dosyası güncellendi ve 11 adet tema şablonu güncellendi.

http://www.mybbkursu.com/images/smilies/kaynak.gif Offical Site Konusu Yapılan değişilikler, yeni özellikler ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Kod:
https://blog.mybb.com/2017/01/10/mybb-1-8-10-released-maintenance-release/


MyBB 1.8.10 Sürümü için Yapılan Revizyonlar:
 • Onarılan Hatalar:
   
   11x11 1.8.10 sürümü için onarılan toplam: 22 hata kayıtlarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

  Kod:
  https://github.com/mybb/mybb/issues?q=milestone%3A1.8.10+is%3Aclosed


 • Tema Şablon Değişilikleri:
   1.8.10 sürümünde toplam: 85 şablon güncellendi. Bunlar aşağıda listelenmiştir.
   
 • Güncellenen Şablonlar:
   1.8.10 sürümünde toplam: 85 şablon güncellendi. Bunlar aşağıda listelenmiştir. Kullandığınız temaları güncellemeniz önemle tavsiye edilir. Aksi halde çeşitli hata ve eksiklikler ile karşılaşabilirsiniz.
 • http://www.mybbkursu.com/images/smilies/kaynak.gif Kaynak: Yapılan değişiklikler, yeni özellikler ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

  Kod:
  https://blog.mybb.com/2017/01/10/mybb-1-8-10-released-maintenance-release


 • MyBB 1.8.10 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

   http://www.mybbkursu.com/images/smilies/onay.png Adım 1: İndirmiş olduğunuz .rar dosyasını açıp "MyBB 1.8.10 Güncelleme Dosyası" klasöründeki güncelleme dosyalarını, forumunuzun kurulu olduğunu dizine, ("public_html" veya index.php , admin, inc, vb. dosyalarının olduğu yere) yükleyip üzerine yazdırıyorsunuz.
   
   Daha sonra tarayıcınızın adres satırına, siteadı.com/install/upgrade.php yazarak, ''ENTER'' tuşuna basıp güncelleme sihirbazını çalışıtırıp yönergeleri takip edin ve güncelleme işlemini tamamlayın.. (Güncelleme işlemi bitince ./install klasörünü FTP'den siliniz.)
   
   http://www.mybbkursu.com/images/smilies/onay.png Adım 2: Bu sürümde, (/inc/functions.php) dosyası değiştiği için, "Google Seo Plugin" kullanıyorsanız eğer, Seo URL (.html) sayfaları devre dışı kalacaktır.
   
   http://www.mybbkursu.com/images/smilies/onay.png Adım 3: Son olarak daha önce yapmış olduğunuz özel .php düzenlemeleri vs. varsa eğer tekrar yapmanız gerekecektir. İndirmiş olduğunuz paket içeriğinde değişen dosyaları kontrol ederek, düzenlediğiniz dosyaların bu paket içinde olup olmadığını inceleyiniz ve ona göre işlemlerinizi yapınız..rar   MyBB 1.8.10 Türkçe Güncelleme Dosyası.rar (Boyut: 746.31 KB / İndirilme: 67)


Kod:
.rar Şifresi: www.mybbkursu.com
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi