Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB 1.10 Geliyor
#11
1.4'den beri takibindeyim ama yapacaklarını önceden söylüyorlar ancak, ekibine yardım eden olmadığından askıda kalıyor! MyBB 2 sürümünü mybb 1.6 ile oraya attılar sanırım ama hala ne gelen var nede giden. Son sitemden bu yana elimi sürmedim, geçenlerde ne oldu diye baktım yerli yerinde maşaAllah. 1.6 dan beridir güvenlik açıkları, 1.8'i neden çıkardın? Hadi çıkardın diyelim neden arkasından 2.0 gelecek dedin? Durumunuzu siz benden daha iyi biliyorsunuz. Ayrıca official sitede vadedilen şeyler 2.0 öneri formunda üzerine bir çizgi atarak iptal ettiler.

1.10 sürümüne gerek varmıydı diye soracaksanız tabiki gerek vardı. Köklü bir değişikliğe gitmese de yazılımda ana dayanaklar yenileniyor ara sürüm olmadan direkt geçilemez. Ama bu kadar geçikmesi iyi değil ancak buna rağmen seviyorum seni MyBB Smile
Alıntı
#12
github da 1.10 paketi görünüyor. hayırlı olsun bakalım Big Grin
Alıntı
#13
(14-12-2017, 17:38)exe6766 demiş ki: github da 1.10 paketi görünüyor. hayırlı olsun bakalım Big Grin

link versene kurup deniyelim :Big Grin  inşallah resposive falan vardır ya günlerdir uğraşıyom
Alıntı
#14
Merhaba, sevgili mybb kullanıcıları offical siteden paylaşılan bilgiye göre 1.9.x sürümü 2018 ilk çeyreğinde beta olarak yayınlacaktır. Yani önümüzde ortalama 3 aylık bir süre var. Bu süre içinde eklenti çeviri çalışmalarımızı ve siteye ekleme konusundaki çalışmalarımızı hızlandırmaya karar verdik. Mevcut yeni sürüm beta olacağından eklendiğimiz eklentilerin ve stabil olasıya kadar olan süreç sancılı olabileceğinden Türkçe Destek Sitemizde 1.8.x çalışma planımızı bir an önce bitirip noktalamak durumundayız. Hedefimiz Offical siteye ayak uydurmak bir an önce sitemizi bu doğrultuda hazırlamak için çalışmalarımız sürmektedir. Planlanan Çalışmalar en geç 1 Ay içinde bitmiş olacaktır. Offical sitenin planı sırasıyla 1.9, 1.10 ve 1.11 sürümleriyle devam etme kararı almış bulunmaktadırlar. Üyelerimize önemle duyrulur.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi